Medosviečky

About

O nás

Zdravie bez chémie – obchodný koncept, ktorý vznikol z viery postavenia prírody v našom zdraví. Predstavuje miesto, kde produkty s chémiou nenachádzajú uplatnenie a nahrádzajú ich zložky prírodného charakteru.

Začali sme s ušnými a telovými sviečkami, ktorých liečivú silu využívali už staroveké národy. V ich silu liečiť a harmonizovať organizmus veríme rovnako, ako predkovia, ktorí sviečkovanie využívali. Popri výrobe a predaji sviečok sme však dospeli k rozhodnutiu rozšíriť ponuku. A tak sme do nej zaradili ďalšie poctivé výrobky zlepšujúce vnútorné, aj vonkajšie zdravie i krásu.

Zdravie nie je všetkým, ale bez zdravia je všetko ničím. Arthur Schopenhauer nemecký filozof 1788 – 1860

Zdravie bez chémie – čo všetko ponúka?


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/c/1/c17033c1-292d-4735-a4f3-5fb2ce30523d/medosviecky.sk/web/wp-content/plugins/wpbingo/shortcodes/bwp_policy.php on line 86

Kozmetika

Bojovať proti akné, vráskam, či vypadávaniu vlasov sa dá aj prírodnou cestou. Prírodná kozmetika preto tvorí podstatnú súčasť obchodu. Produkty z našej ponuky sa zameriavajú na rôzne problémy týkajúce sa pokožky, či vlasov. Nájdete medzi nimi prípravky na alergickú, citlivú pokožku, či aknóznu pleť. Rovnako tak na farbené, oslabené alebo nepoddajné vlasy. Kozmetika je určená pre rôzne vekové kategórie.

Výživové doplnky

Naše telo miestami potrebuje podporu, ktorú mu dokážu ponúknuť výživové doplnky. Vitamín C, ktorý si organizmus nedokáže sám vyprodukovať alebo bylinné extrakty posilňujúce imunitu. Zdravie bez chémie ponúka radu doplnkov stravy, medzi ktorými veľkú časť zastávajú Astaxanthin a rastlinné tinktúry.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur vulputate id quam vel aliquet.

Our Team Members

Aenean eleifend urna eget est aliquet, nec congue elit malesuada.