Ako sa zbaviť stresu? Harmonizácia vnútorných orgánov ponúka odpoveď

Zažívate obdobie plné nepokojov a kríz? V živote každého z nás nastávajú totiž situácie, ktoré so sebou nesú nejedno trápenie vyvierajúce z nášho vnútra. Trápenie, ktoré je viazané k nespracovaným situáciám – rodinným, finančným, zdravotným… Zaťažuje našu myseľ, aj telo, ktoré dychtia po úľave a v našej hlave sa pýtajú: „Ako sa zbaviť stresu?“ 

Ako sa zbaviť stresu - harmonizácia vnútorných orgánov

Naše brucho je skladovateľom nielen tuku, ale aj strachov a stresov. Tie si môžeme niesť z detstva, či z neprekonaných krívd. Narážky smerujúce na naše hodnoty, niekedy nedokážeme stráviť a tie nás zožierajú zvnútra. Opakovanie toho, aký sme neschopný alebo že nestojíme za veľa naše podvedomie môžu zaťažovať roky. Časom sa z nich stávajú neodpustiteľné veci, ktoré pre vnútorný, aj vonkajší kľud treba spracovať.

Aplikácia telových sviečok na harmonizáciu vnútorných orgánov

Ako sa zbaviť stresu, ktorý je uložený v bruchu

Telové sviečky na harmonizáciu vnútorných orgánov dokážu rozpúšťať a odblokovať energetické bloky viažuce sa k týmto naše zdravie zaťažujúcim situáciám. Pred ich aplikáciou je potrebná definícia zámeru, ktorý má sviečková terapia vyriešiť. Následne chytíme sviečku do ruky, zadáme zámer a to, čo potrebujeme riešiť. “Frajera, nové auto, dom”… 😀 lásku, zdravie, pohodu. Presne to, čo potrebujeme.

Ako sa zbaviť stresu? Sviečky na harmonizáciu vnútorných orgánovAplikácia telových sviečok na harmonizáciu vnútorných orgánov


TIP: Otestovali sme telové sviečky. Toto je výsledok a aura, ktorú môžete získať.


Masáž brucha krémom, či olejom, teplom rúk aktivuje túto telesnú schránku stresov. Sviečku prikladáme na označené body, ktoré znázorňuje aj návod na balíku. Po dokončení sviečkovania je liečené miesto potrebné opäť premasírovať, vďaka čomu dochádza k energetickému uzatvoreniu a obrovskej úľave. Na otázku ako sa zbaviť stresu teda odpovedá tento harmonizačný proces.Telové sviečky na harmonizáciu

Harmonogram funkcie vnútorných orgánov 

Funkcia našich vnútorných orgánov sa mení každé dve hodiny. Počas týchto hodín hrubé črevo, žalúdok, pankreas a slezina, tenké črevo, žlčník, pečeň dosahujú najvyššiu aktivitu. 

Obrázok: nomiland.sk

 •  05:00 – 07:00 – V tomto časovom rozhraní je najaktívnejšie naše hrubé črevo, vzhľadom k čomu si je dobré zvyknúť na rannú toaletu.
 • 07:00 – 09:00 – Prichádza najvhodnejší čas na príjem raňajok a energie, s ktorými je úzko spätý žalúdok. Naše telo je prebraté, takže sa neodporúča studená sprcha, ktorá šokuje organizmus.
 • 09:00 – 11:00 – Medzi týmito časmi dochádza k aktivácii pankreasu a sleziny, čo znamená, že je nevhodné konzumovať alkohol. Naopak je ideálny čas na sladké a ovocie, z ktorých cukry telo dokáže od 09:00 – 11:00 najlepšie spaľovať. 
 • 11:00 – 13:00 – Tento čas je venovaný srdcu. Neodporúča sa piť kávu, jesť mastné, fajčiť, či pracovať pod stresom. Vhodná je prechádzka na čerstvom vzduchu, či krátky oddychový spánok. 
 • 13:00 – 15:00Tenké črevo zažíva svoje dve hodiny slávy, kedy je v jeho prospech ideálne jesť v pokoji a bezstresovom prostredí. 
 • 15:00 – 17:00Močový mechúr pracuje na plné obrátky, vzhľadom k čomu sa odporúča konzumovať bylinné čaje na podporu tráviaceho systému. Dochádza k ideálnej dobe na návštevu sauny a aplikáciu silových tréningov. 
 • 17:00 – 19:00 – Čas na očistu organizmu, kedy sú najaktívnejším orgánom obličky. V prípade známok bolesti hlavy je potrebné zvýšiť pitný režim. 
 • 19:00 – 21:00Srdce sa postupne upokojuje. Organizmus sa pomaly pripravuje na spánok a dochádza k času na relax.
 • 21:00 – 23:00Tri ohrievače sú podľa čínskej medicíny body, ktoré sa nachádzajú v oblasti žalúdka. Vyžadujú si priestor, v ktorom sa plne dokážu prejaviť, vzhľadom k čomu dochádza k príjemnej noci a zobúdzaniu plného energie. 
 • 23:00 – 01:00 – Časté zobúdzanie sa poukazuje na problém so žlčníkom. Je preto potrebné vyhýbať sa ťažkým jedlám a alkoholu.
 • 01:00 – 03:00 – Vrchol zažíva pečeň, ktorá reaguje citlivo na všetko, čo požije. Dochádza teda k úplne najnevhodnejšiemu času na konzumáciu alkoholu.
 • 03:00 – 05:00 –Čas vplývajúci na pľúca, a tak sa je vhodné úplne vyhnúť cigaretám.

Máte otázku, prípadne dotaz? Aké sú vaše skúsenosti so sviečkami? Veľmi nás poteší každý komentár, “like”, či zdieľanie. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.