Otestovali sme telové sviečky. Toto je výsledok a aura, ktorú môžete získať

Stretli ste sa už s človekom, z ktorého takmer hmatateľne prúdila príjemná energia? Plná harmónie a pozitívneho vyžarovania? Energia, ktorá napriek všetkému bola ľudskému oku neviditeľná? Čakrové telové sviečky Medo, ktoré slúžia na pretransformovanie tejto energie sme vyskúšali v praxi. Takto dopadla výsledná aura.

Čo znamená aura?

Tak, ako je celý vesmír prepojený, tak je prepojený aj náš život s fyzickým telom, a jeho energetickou časťou. Telo každého človeka je obklopené energiou, ktorá je pre väčšinu z nás neviditeľná. Napriek tomu je stále prítomná, a sprevádza nás celým našim životom. Táto energia sa nazýva ľudská aura.

ľudská aura a telové sviečky


TIP: Poznáte čakrové telové sviečky? Prečítajte si, ako každá farba vplýva na inú časť tela.


Aura je zrkadlom povahy, charakteru, pocitov, myšlienok, nálad, či zdravotného stavu. Je tvorená vrstvami, ktoré sú vzájomne prepojené a žiaria farbami. Farby aury sa plynutím života menia. Zdravého človeka sprevádzajú žiarivé, čisté farby. Aura chorobou zmáhaného je naopak zaťažená tieňmi, a zakalenými miestami. Táto energia dokáže napovedať mnoho o harmónii človeka. Ako však odhaliť jej slabé miesta, ak je neviditeľná?

Dosiahnuteľnosť viditeľnosti aury pre každého

S touto otázkou sme sa obrátili na odborníka diagnostiky aury. Pán Miroslav Vicena, pomocou modernej technológie určenej na fotenie aury, dokáže vyložiť energetické dráhy každého človeka. Podľa neho je ľudská aura u každého z nás na 60 – 70 % rovnaká, pričom táto časť predstavuje vrodené vlastnosti. Zvyšných 30 – 40 % je ovplyvnených prostredím, vnútornými, aj vonkajšími podnetmi.

Čakrové telové sviečky a aura

auracentre Dubnica sme absolvovali fotenie aury pred, aj po aplikácii čakrových telových sviečok Medo. Výsledok sa odrazil nielen vo farbách aury, ale aj v jej hodnotách.

Aura pred aplikáciou telových sviečok.

Aura po aplikácii telových sviečok.Aura po aplikácii telových sviečok

Odborné porovnanie aury

Z porovnania fotografií pred, aj po aplikácií čakrových telových sviečok Medo, je okamžite viditeľný rozdiel vo farbách aury. Pred aplikáciou sviečok bola aura zelenožltá, po aplikácií bola aura naopak indigovo modrofialová. Toto zvýšenie vibrácií sa prejavilo aj v úrovniach energie jednotlivých častí tela:

 1. hlava;
 2. krk;
 3. plecia;
 4. hrudník;
 5. žalúdok;
 6. brucho;
 7. spodná časť tela, kde sa v priemere hodnoty zvýšili o 100 000 Hertzov (Hz).

Uvedené zvýšenie úrovní energie sa prejavilo aj v diagrame, z ktorého je vidieť, kde sa v človeku spotrebováva jeho energia. Na diagrame tela, rozumu, duše, je vidieť, že sa zvýšila spotreba energie do duše, a poklesla spotreba energie do mysle. Človek sa tak stáva viac vnímavý na situácie, ktoré sa mu v živote odohrávajú.

Rozdiel je viditeľný aj na citovom stave, čo znamená, s akou uvoľnenosťou sa dokáže vyjadrovať voči svetu. Z výsledkov grafu vyplýva, že ide o uvoľnený prejav. V tomto prípade sa graf zobrazí ako vlnovka, sínusoida. Keď je prejav človeka naopak málo uvoľnený, graf sa transformuje do rovnej čiary. Z uvedeného porovnania je teda viditeľný prínos čakrových telových sviečok, na kvalite života každého človeka.

Kontak auracentrum

Máte otázku, prípadne dotaz? Aké sú vaše skúsenosti so sviečkami? Veľmi nás poteší každý komentár, “like”, či zdieľanie. Ďakujeme.

4 Replies to “Otestovali sme telové sviečky. Toto je výsledok a aura, ktorú môžete získať”

 1. Telové sviečky používam už niekoľko rokov, sú výborné, vždy mi pomohli s problémom, na ktorý som ich použila.
  Môžem len doporučiť.

 2. Kúpila som si sviečky,ale nikde som sa nedopátrala o tom, ako ich správne použiť.Mala som zlomenú pätovú kosť, chcela som použiť sviečky Kurkuma.Po zapálení ich držím stále na jednom mieste, alebo ich môžem posúvať? Po dohorení sviečky môžem hneď chodiť, alebo odporúčate oddych? Položené 3 prsty znamená, že mám následne hneď za sebou zapáliť 3 sviečky? A sviečky Kadidlo sa priložia na ktorú časť tela? Ako často sa sviečky prikladajú-každý deň-koľko krát za deň?
  Ďakujem za Vašu odpoveď. Alena.

 3. Dobrý deň p. Alenka .Som rád že používate telové sviečky na úľavu od bolesti.
  Sviečky používať následovne. Pred samotným sviečkovaním namazať miesto krémom, olejom pokiaľ možno z bylinkami . Kostihoj konopný ,atd .
  Následne vezmete sviečku, zapálite a priložíte na miesto ktorému potrebujete uľaviť Môžte sviečku posúvať. Pripadne zapálite dve sviečky po sebe pre silnejší účinok.
  Po vyhorení sviečku uhasíte do pohára s vodou.
  Sviečkovať môžte ráno , večer ako to budete cítiť.Verím že nastane úľava . ak by ste potrebovala poradiť kľudne napíšte.

  S Pozdravom J Melich
  Medosviečky s.r.o.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.