Telové sviečky Medo a bolestivé problémy s obličkami/ledvinami

Vedeli ste, že obličky sú z hľadiska vylučovacej sústavy najdôležitejším orgánom v ľudskom tele? Denne nimi pretečie asi 200 litrov krvi a keď sú zdravé, svoju filtračnú a prečisťujúcu povinnosť si plnia 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Telové sviečky Medo na ich aktiváciu sú dokonalým prostriedkom, ktorý sa dokáže postarať o problémy s obličkami, ich blaho a predchádzať tak bolesti.

Aplikácia telových sviečok na problémy s obličkami

Obličky, alebo inak nazývané “ľadviny” sú párovým orgánom umiestneným v krížoch. Ich hlavnou náplňou je zabezpečiť vylučovanie škodlivých a nepriaznivých látok z tela. To následne ovplyvňuje aj močový systém u žien, a rovnako aj mužov. Nemenej sa starajú o filtráciu krvi, ktorú zbavujú odpadových látok vzniknutých napríklad pri metabolizme. Vďaka týmto činnostiam ovplyvňujú aj množstvo minerálov, ktoré sa nachádza v našom tele. Vápnik, Sodík, či Draslík…

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jan Melich (@medosviecky),

Problémy s obličkami a bolesť obličiek

Sviečky na aktiváciu obličiekNa správnu činnosť obličiek vplýva veľké množstvo faktorov, ktoré môžu prameniť priamo z organizmu, externého prostredia, alebo dokonca z psychiky. Chlad, nesprávna životospráva, problémy s krvným tlakom, dedičné ochorenia, či strachy prežité počas života dokážu spôsobiť rôzne nepríjemnosti. Problémy s obličkami sa tak môžu prejavovať symptómami, ktoré s nimi na prvý pohľad ani nemusia súvisieť. Únava, slabosť, nevoľnosť, bolesť krížov, zápal prenesený do podbruška, bedrovej oblasti, alebo problémy s močením. 

Pre podporu správneho a zdravého fungovania obličiek a predchádzania problémov je potrebná kombinácia pozitívnych vplyvov a minimalizácia negatívnych. Častou príčinou nepriaznivých dopadov je podceňovanie psychických príčin. Tie môžu byť vyvolané vnútornými konfliktmi, alebo traumatickými situáciami. Občas dochádza k predstave, že obličky ako párový orgán súvisia s partnerskými vzťahmi. Z psychického hľadiska sú však prepojené skôr s materinskou láskou. 


TIP: Trápia vás ženské problémy? Prečítajte si, akým spôsobom napomáhajú k odstráneniu bolesti “Telové sviečky pre ženy”.


Telové sviečky a ich uplatnenie

Nepodceňovanie príznakov súvisiacich s problémami s obličkami je pre ich správne fungovanie veľmi dôležité. Obličky sú predsa zdrojom našej životnej energie. Pre predchádzanie, minimalizáciu bolestí a prevenciu je vhodným riešením aplikácia telových sviečok na problémy s obličkami, ktoré sa uplatnia pri:

znížení energetiky obličiek;

podpore močového mechúra;

ochorení močovopohlavného ústrojenstva;

ženských ťažkostiach;

zápaloch obličiek;

náchylnosti k prechladnutiu.

Telové sviečky na aktiváciu obličiek okrem iného taktiež pomáhajú na bolesť krížov, ktorá trápi množstvo ľudí. Spínačom bolestí krížov môže byť zdvíhanie ťažkého bremena, preťaženie pri športe, prechladnutie, či rovnako nepretržitá sedavá robota. Keďže sú však telové sviečky jedným zo spôsobov stimulácie akupunktúrnych bodov tela, sú vhodným podporným prostriedkom na odstránenie bolestí a problémov, ako je aj zápal obličiek, či bolesť v krížovej oblasti tela. Dôležitá je správna aplikácia sviečok, ktoré sa v tomto prípade prikladajú medzi 4. a 5. odstavcom, či 10 cm pod pupok v časti podbruška.

Telové sviečky na aktiváciu obličiek/ledvin

Telové sviečky na obale obsahujú návod na aplikáciu pre konkrétnu časť tela (body, na ktoré sa sviečka prikladá). Balíček sa skladá z bielych, žltých a oranžových sviečok, ktoré sa striedavo prikladajú na kostrč a obličky. Doporučuje sa asistencia druhej osoby, ktorá sviečku na označených bodoch pridrží, aby tak nedošlo k popáleniu. Pred samotným priložením na liečené miesto je vhodné jeho premasírovanie. Aplikácia telových sviečok na problémy s obličkami je proces pretrvávajúci 5 a viac dní. V prípade, že problémy s obličkami pretrvávajú, v sviečkovaní je vhodné pokračovať, až kým nenastane úľava. Po prehriatí sa opäť premasíruje miesto okolo kostrče a obličiek, ktoré sa teplom uvoľnilo. Následne je vhodné oblasť obličiek zabaiť do tepla a zabrániť tak vychladnutiu. →NAKUPOVAŤ