Veľkoobchodný odber ušných a telových sviečok

Máte záujem o veľkoobchodný odber ušných a telových sviečok Medo, či osadenie stojanu do vašej predajne? Stojany so sadou ušných a telových sviečok sa osádzajú do predajní, či rôznych prevádzok, ktoré sú zamerané na alternatívnu medicínu.

Veľkoobchodný odber a jeho podmienky

Stojan so sadou sviečok v prípade záujmu zapožičiavame na prevádzku v podobe komisionálneho predaja. To znamená, že cena sviečok znížená o predajnú províziu nám bude vyplatená až po ich samotnom predaní. Veľkoobchodnému odberateľovi (vám) vzhľadom k tomu nevznikajú náklady na nákup sviečok a ich samotné skladovanie. Na konci každého kalendárneho mesiaca sa po kontrole predaného množstva ušných a telových sviečok stojan osadený v predajni cez dobierku dopĺňa do pôvodného stavu. Podmienkou pre veľkoobchodný odber je predpoklad predať 10 balíkov ušných, či telových sviečok mesačne. Stojan obsahuje 55 balení telových sviečok a 10 ušných.

V prípade záujmu o dlhodobú spoluprácu bez osadenia stojanu v predajni platí minimálny odber 10 balíkov sviečok mesačne.

V prípade záujmu o veľkoobchodné ceny, či doplnenie informácií nás kontaktujte e-mailom na medosviecky@gmail.com, telefonicky +421 911 985 586, alebo kontaktným formulárom.

[mc4wp_checkbox]