Zobraziť filtre

Produkty podľa problémov

Telové sviečky podľa terapie

Súbor predstáv, pocitov, myšlienok, vôle. Takto by sa v širšom zmysle dalo charakterizovať vedomie. Vo vedeckom svete platí, že pokiaľ nedokážeme komplex skúmaných javov hmatateľne zmerať, sú ťažko vysvetliteľné. Podobne je to aj s vedomím, ktoré je častokrát zatienené a nejasné. Rovnako, ako myšlienky, činy alebo názory, ktoré sa rokmi menia, mení sa aj naša schopnosť vnímať. Je totiž ovplyvnená zdrojom poznania, cieľmi alebo hodnotami, ktoré preferujeme.

Odhalenie poslania, ktoré nasmeruje životnú cestu

Toxická spoločnosť, nezdravý vzťah, nespokojnosť v práci a veľa iných stavov nám bráni objaviť vlastné poslanie. Naše vedomie je ovplyvnené rôznymi faktormi, vzhľadom k čomu je čoraz viac nejasné. Cesta poznania a otvorenie vedomia nie je krátka. Prináša však so sebou akceptáciu a jasný životný cieľ, ktorý vedie k vnútornému pokoju a šťastiu. Naša myseľ je otvorená iným pohľadom, z ktorých môže prijať príležitosť na osobný rast. Jasné vnímanie svojho postavenie oslobodzuje od očakávania spoločnosti, ktorá nás často poháňa nesprávnym smerom.

Otvorenie vedomia telovými sviečkami

Pomoc s definíciou jasných cieľov, otvorenie čakier alebo očistenie energetického tela od toho, čo nám už neslúži. Telové sviečky pre aktiváciu tretieho oka vplývajú na rozprúdenie energie v tele, pričom podporujú otvorenie tretieho oka. Čakrové telové sviečky slúžia na očistenie organizmu od nahromadených strachov a krívd. Strach je totiž najväčšou bariérou v ceste za sebarozvojom a osobnostným rastom. Telové sviečky Luny sú naopak napríklad vhodné na mesačný rituál splnu a novu, kedy je ideálny čas na očistu.