Zobraziť filtre

Produkty podľa problémov

Telové sviečky podľa terapie

Iba zľavnené

Bolestivá menštruácia, nepravidelná menštruácia alebo menopauza patria medzi časté ženské problémy, no nie jediné. Napriek dôsledne dodržanej hygiene môže ženy postihnúť ďalšia rada gynekologických problémov. Zapáchajúci výtok alebo napríklad bolesť v panvovej oblasti – v podbrušku. K spomínaným ťažkostiam, ktoré sú v mnohých prípadoch stále tabuizované, môžu napríklad hormonálne zmeny. Čo sa nepríjemného výtoku týka, aj banalita, ako tesná spodná bielizeň.

Nepravidelná menštruácia, ktorá je bežná v dospievaní, aj počas prechodu

Nesmierne stresujúce obdobie alebo trauma zaťažujúca našu myseľ patrí medzi rad dôvodov vedúcich k nepravidelnej menštruácii. K hormonálnym zmenám dochádza i v prípade náhlej zmeny váhy alebo antikoncepcie. Pozornosť si obzvlášť naše telo žiada v prípade príliš dlhej alebo naopak krátkej menštruácie. Tento stav totiž môže indikovať zápal, cysty, aj myómy. Tie môžu spôsobiť nezvyčajne silné krvácanie, i bolesť pri močení.

Prevencia a liečba ženských problémov prírodnou cestou

Napriek tomu, že alternatívna medicína nenahrádza odbornú liečbu, v mnohých prípadoch môže pomôcť. Takmer každá žena sa behom svojho života stretne s nejakým gynekologickým problémom. Či už sa jedná o vaginálnu infekciu, vaginálnu mykózu alebo spomenutú bolestivú menštruáciu – jeden z najčastejších ženských problémov. Telové sviečky pre ženy harmonizujú ženské pohlavné orgány a energeticky aktivujú podbruško. Vhodné sú v prípade zápalu močových ciest, cýst na vaječníkoch, aj myómov na maternici. Prírodné mydlo s dračou krvou je ideálne na intímnu hygienu a telové sviečky Šalvia na zmiernenie zápalov.