Medosviečky

Kontakt

objednávky a poradňa

JÁN MELICH – Majiteľ a zakladateľ Medo

Absolvent kurzu šamanizmu, kvantového liečenie a theta healingu. Má za sebou množstvo duchovnej práce a sebarozvoja, vďaka čomu sviečky vyrába s láskou a napojení už 10 rokov. Školí o možnostiach využitia ušných a telových sviečkach, aplikuje emočné sviečkové terapie a je tvárou a ❤️ značky Medo. S radosťou a vďačnosťou vybavuje všetky obednávky, ktoré putujú k vám domov.

kurzy a poradňa

Bc. JANA TEŠKOVÁ – Súčasť tímu Medo od roku 2021

Má za sebou viac ako 20 rokov skúseností práce na pozícii rádiologického technika v onkologickej nemocnici, ale aj množstvo kurzov sebarozvoja. So sviečkami pracuje už 8 rokov a teraz ich s láskou i vyrába vo firme Medo. Organizuje sviečkové kurzy a aj školí o možnostiach využitia ušných a telových sviečkach. Veľmi rada zodpovie otázky k produktom či k aplikácií sviečok zo zdravotníckeho, ako aj energetického hľadiska.

Fakturačné údaje

shop.Zdravie bez chémie s.r.o.

Borodáčová 9

821 03 Bratislava

Slovenská republika

IČO: 53526988

DIČ: 2121415274

Korešpodenčná adresa

Medosviečky s.r.o. – Ján Melich

Závodná 3

821 06 Bratislava

Slovenská republika

medosviecky@gmail.com

Tu nás nájdete

Ušné a telové sviečky Medo si môžete zakúpiť aj osobne v jednom z našich odberných miest v SR alebo ČR. Nájdite v zozname prevádzok miesto, ktoré je vám najbližšie a príďte sa poradiť ohľadom výberu, či využitia samotných sviečok.